Partnerlik ve Sertifikasyon

Bizimle ortaklık kurarak işinizi ileriye taşıyın

Gurur duyacağımız hizmetleri sunmak için birinci sınıf şirketlerle ortaklık yapmaktan gurur duyuyoruz.

Garajsoft’un kuruluşların yaptıkları işte mutlak en iyi olmalarını sağlaması gerektiğine inanıyoruz. Müşteri başarısına olan bu bağlılık, Garajsoft’un Almanya, Avusturya ve Türkiye’deki stratejik CIO’lar ve BT liderleri için önde gelen stratejik yönetilen hizmet ve güvenlik ortağı olarak tanınmasının nedenidir.

Kimlik bilgilerimiz neden önemlidir?

Garajsoft olarak müşterilerimize üstün hizmet ve uzmanlık sözü veriyoruz. Seçkin sertifikalarımız ve sektör ortaklıklarımız bu sözü verebilmemizin ve bunu güvenle yapabilmemizin en büyük nedenlerinden biridir.

Operasyonlarımızı en yüksek veri işleme standartlarına uyacak şekilde yapılandırdık, bu nedenle her sektör için düzenleyici gereksinimlerin ilerisinde kalıyoruz. Büyüyen ulusal ayak izimiz bize, araçlarımızı ve ağlarımızı sağlayan şirketlerle derin ilişkiler kurma fırsatı veriyor. Bu uzmanlığı her gün daha iyi eğitimli servis personeli ve son teknoloji ürünler ve paketler aracılığıyla sizin için kullanmaya çalışıyoruz.

Certified Information Systems Security Professional (CISSP)

Bu sertifika, sınıfının en iyisi bir siber güvenlik programını tasarlayabildiğinin, uygulayabildiğinin ve yönetebildiğinin kanıtıdır.

ABD’de bu sertifika, Yüksek Lisans düzeyindeki yeterlilikle karşılaştırılabilir. Durum bu kadar ciddi ve ekibimizin birden fazla üyesinin bu ödülü kazanmış olmasından bu kadar gurur duyuyoruz.

AICPA SOC 2 Type 2

Bu sertifikaya sahip birkaç MSP’den biriyiz. Siber güvenliği ciddiye alan ve kararlılığımızı destekleyecek kanıtlara sahip elit bir grubun parçası olmaktan gurur duyuyoruz. SOC 2, müşteri verilerinin güvenliğini, kullanılabilirliğini, işlenmesini, bütünlüğünü ve gizliliğini kapsayan katı bilgi güvenliği politikalarımızın ve prosedürlerimizin bir incelemesidir. Tip 2, prosedürlerimizi gerçekte nasıl uyguladığımıza bakan daha uzun bir incelemedir.

Microsoft

1975 yılında kurulan Microsoft, insanların ve işletmelerin tüm potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan yazılım, hizmet, cihaz ve çözümlerde dünya lideridir. Microsoft, akıllı bulut ve akıllı uç çağı için dijital dönüşümü mümkün kılıyor.

Intel

Bizi işlemcilerimizle tanıyor olabilirsiniz. Ama çok daha fazlasını yapıyoruz. Intel, iş dünyası, toplum ve dünyadaki herkes için muhteşem deneyimleri mümkün kılmak amacıyla teknolojinin sınırlarını zorlayan yenilikler yapıyor.

Bulutun kapasitesinden, Nesnelerin İnterneti’nin her yerde bulunmasından, bellek ve programlanabilir çözümlerdeki en son gelişmelerden ve her zaman açık 5G bağlantı vaadinden yararlanan Intel, sektörleri değiştiriyor ve küresel zorlukları çözüyor. Politika, çeşitlilik, katılım, eğitim ve sürdürülebilirliğe öncülük ederek hissedarlarımız, müşterilerimiz ve toplum için değer yaratıyoruz.

Strategic Partnerships

Ortaklarımızla nasıl çalışıyoruz?

Garajsoft olarak ortaklarımıza son derece saygılı davranırız ve karşılığında da aynısını bekleriz. İyi bir ilişkiyi geliştirmenin anahtarının alma ve verme arasında doğru dengeyi bulmak olduğuna inanıyoruz.

İlişkilerimizin tam potansiyeline ulaşması için ikisi arasında mükemmel uyumu yakaladığımız için kendimizle gurur duyuyoruz.

4.9
4.5/5
12
Yıllık

Tecrübe ve Deneyim

98
%

Müşteri Memnuniyeti

9+
Proje

9 Sektöre Yönelik 9 Proje

Bize Ulaşın

Profesonyel olarak girişim yapın!

Aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Senin Kazançların:
Sonra ne olur?
1

Size uygun bir zamanda bir görüşme planlıyoruz

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Size Özel Bir Teklif Hazırlıyoruz

Hemen Hızlıca Teklif Alın